صفحه اصلي              درباره سايت              کارگاه اينترنتي              سايت گروه فبک              عضويت و مشارکت               برنامه فبک در ايران                 English 
کندوکاو فلسفي براي کودکان و نوجوانان
     


اگرعلاقمند شرکت در فعاليت‌هاي  جمعي در زمينه فلسفه براي کودکان هستيد و به نحوي ميخواهيد در پيشبرد اين برنامه در ايران کمک کنيد ميتوانيد در گروه‌هاي زير عضو شويد يا با مديران اين گروههاي نامه نگاري کنيد.

گروه داستان نويسي
اگر با داستان نويسي آشنا هستيد و تمايل داريد  داستان نويسي در فلسفه براي کودکان را تمرين  کنيد ميتوانيد به اين گروه  داستان بپيونديد و براي شرکت در جلسات داستان نويسي  با مدير گروه  مذاکره کنيد.
                                   Pistory-owner@yahoogroups.com

گروه ترجمه
براي انتخاب متون مناسب در فلسفه براي کودکان و کمک گرفتن از دوستان  در چاپ متون  مي‌توانيد با اين ايميل مکاتبه  کنيد.                                                       p4c.fabak@gmail.com

               حلقه‌ي مربيان فلسفه براي کودکان                           در صورتيکه مي‌خواهيد پرسشها و مشکلات کلاسهايتان را باساير مربيان فلسفه براي کودکان و نوجوانان در ميان گذاشته و از آنها راهنمايي بگيريد يا اينکه تجربياتتان را با آنها مطرح کنيد مي‌توانيد در گروه p4cteacher عضو  شويد. شرط عضويت در اين کلوپ داشتن مدرک مربي‌گري است. برا ي عضويت با ايميل زير تماس بگيريد. 

            p4teacher-owner@yahoogroups.com        

جديد: سايت کندوکاو فلسفي براي مشارکت ، همکاري وهمسويي بيشترعلاقمندان فلسفه براي کودکان و نوجوانان امکاني را در وب سايت لينکد-اين فراهم آورده است که علاقمندان ميتوانند در بخش عمومي آن  يا در بخشهاي تخصصي آن ( مثلا کلوپ معلمان فبک) عضو شده و از فعاليت هاي جمعي آن بهره ببرند. براي عضويت در کلوپ‌هاي مورد نظر به راهنما مراجعه کنيد.