صفحه اصلي              درباره سايت              کارگاه اينترنتي              سايت هاي مرتبط                فبک و والدين                      تماس با ما                      English 
کندوکاو فلسفي براي کودکان و نوجوانان
     

 

 آدرس رسانه هاي مرتبط با

 سايت کندوکاو فلسفي براي کودکان ونوجوانان

(p4c.ir)

 

   

در وب سايت کندوکاو فلسفي براي کودکان ونوجوانان (p4c.ir) ميتوانيد گفتگو هايي با پيشگامان فلسفه براي کودکان و نوجوانان در معرفي اين برنامه، گفتگو هايي با دانش آموزان در خصوص دستاوردهاي اين برنامه، مطالبي در باره کتاب ها و نشريات،  کارگاهها و سايت هاي مرتبط فبک پيدا کنيد .  همچنين مديران مدارس و والدين ميتوانند مطالب مفيدي در خصوص نحوه  بهره مندي از اين برنامه رد يان سايت پيدا کنند.

 

@pforc

در کانال تلگرامی کندوکاو فلسفی برای کودکان و نوجوانان، می توانید از جدیدترین اخبار کارگاه ها، نشست ها، کتاب ها و مقاله های منتشر شده و برنامه های حوزه فلسفه برای کودکان باخبر شوید.

@p4c.ir

با دنبال کردن صفحه اینستاگرام ما (فبک در ايران)، می توانید در جریان گزیده هایی از سخنان بزرگان فلسفه برای کودکان، پوستر کارگاه و نشست ها ، مصاحبه با تسهیلگران فبک و گفت وگو و پرسش و پاسخ هایی در این حوزه باشید.

در صفحه آپارات p4c.ir  می توانید ويدئوهايي در زمينه معرفي برنامه فلسفه براي کودکان،  سخنان دانش آموزان در باره اين برنامه، مصاحبه با تسهیلگران فبک و گفت وگو و پرسش و پاسخ هایی در این حوزه مشاهده کنيد.

 

رادیو فبک، دریچه ای شنیداری ست برای آشنایی با برنامه فلسفه برای کودکان به زبانی ساده.این پادکست را  می توانید در کانال تلگرامی ما و همچنین در نامليک، شنوتو و پادبين ( podbean) بشنوید.

راديو فبک در نامليک

راديو فبک در شنوتو

راديو فبک در پادبين           
                   

در فروم گفتگو ياهو گروپ
p4c_iran   ميتوانيد با ديگر علاقمندان فبک در باره موضوعي دراين زمينه گفتگو کنيد و با
ايميل گروه ياهو مستقيما ميتوانيد پرسش هايتان را در اين زمينه بپرسيد:     p4c_iran@yahoogroups.com  
      

 

برای در میان گذاشتن ایده ها و نظرات خود با ما می توانید از طریق ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید:

P4Cii@yahoo.com

شماره تماس با واتس آپ:          09370731552