صفحه اصلي              درباره سايت              کارگاه اينترنتي              سايت هاي مرتبط                فبک و والدين                      تماس با ما                      English 
کندوکاو فلسفي براي کودکان و نوجوانان
     

 

فلسفه براي کودکان در مدارس و مهدکودکها

 

  • بيش از 15 سال سابقه درمدارس، به ما کمک کرده است که محتواي درسي فلسفه براي کودکان را در مقاطع مختلف تهيه کنيم و همين طور مربياني تعليم دهيم که با توجه به شرايط آموزشي در مدارس در آموزش تفکر به کودکان و نوجوانان موفق و سرآمد بوده اند و استقبال دانش آموزان و مديران مدارس نشان داده است که اين تجربيات  به ميزان چشم گيري نتيجه بخش بوده و قابل استفاده در مراکز آموزشي ديگر است.

 

  • استقبال و درخواست هاي زياد براي معرفي مربيان کارآزموده و طراحي برنامه آموزشي، ما را بر آن داشت که صفحه اي از اين وبسايت را به اين موضوع اختصاص دهيم.

 

  • توضيح آنکه مربيان و تسهيلگران فبک حتي اگر کارآموزده باشند، بدون برنامه درسي و متناسب سازي آن با خط و مشي آموزشي مدرسه، کارايي لازم را نخواهند داشت و بدون نظارت يک سوپروايزر مجرب  به استانداردهاي لازم دست نخواهند يافت.

 

  • بنابراين ما برآن شديم در اينجا فرصتي پيش بياوريم تا علاوه بر معرفي مربيان و تسهيلگران کارآزموده به مدارس، برنامه درسي آموزش تفکر بر اساس استانداردهاي فلسفه براي کودکان و نوجوانان را ارائه دهيم و نظارت کافي براي پيشبرد هرچه بيشتر آن در طول سال تحصيلي را انجام دهيم.

 

  • مديران  مدارس و مهد کودک ها و ساير مراکز آموزشي ميتوانند با تکميل و ارسال فرم هاي زير يا با ارسال پيامک به شماره زير با ما تماس گرفته، در خواست هاي خود را اعلام نموده و مشاوره بگيرند.

 

دانلود فرم درخواست معرفي مربي(تسهيلگر) و برنامه درسي  براي مدارس

لطفا فرم را پس از تکميل به آدرس p4c.ii@yahoo.com بفرستيد.

شماره تماس با واتس آپ:          09370731552